Авіатор » Здоров'я » Як почати займатися спортом на 40

Як почати займатися спортом на 40

Через 40 років життя не закінчується. Але процес старіння, на жаль, незворотний. Щоб зберегти власне здоров'я, рекомендується починати займатися спортом, навіть якщо це абсолютно новий досвід для вас.

Чи варто того, щоб після сорока почати займатися спортом

Пік активності більшості процесів в організмі людини падає на 30–40 років. Після цього віку починається спад, проявляється в наступному:

  • зниження м’язового тону;
  • погіршення провідності нервових волокон;
  • проблеми з гнучкістю суглобів;
  • втрати кісткової маси;
  • погіршення зору та слухання;
  • примхливість.

Все це призводить до того, що звичайний піднімається по сходах або краватка шнурків перетворюється на майже неможливе завдання. Важливо також жінкам, що фігура стає далеко не ідеальною. Спорт після 40 допоможе підтримати організм у хорошому стані, покращити стан м'язів, зв’язок, суглобів.

Піднімайтеся по сходах

Те, що ви робили у молодості без проблем, надається більш важким, адже тон м'язів неминуче падає

ВІДЕО: Чи корисний спорт для людей, які перебувають у середині

Як підготуватися до фізичних навантажень

У присутності будь -яких хронічних захворювань люди віком від 40 років до початку спортивних тренувань повинні проконсультуватися з лікарем -відвідувачем за їх відсутністю - з терапевтом. Вони повинні пройти аналізи крові та сечі, які дозволяють визначити рівень гемоглобіну, лейкоцитів та виключати запальні процеси. ЕКГ необхідний для виключення патологій серця, МРТ - внутрішніх органів. Керуючись результатами досліджень, лікар може заборонити навчання у фітнес -клубі або заняттях із видом спорту та рекомендувати відповідний набір вправ з фізиціотерапії.

Консультація з лікарем

Якщо ви збираєтеся займатися спортом у віці 40 років, не маючи жодного досвіду, ви обов'язково проконсультуєтесь з терапевтом або відвідуєте лікаря, інакше ви можете серйозно завдати шкоди своєму здоров’ю

Прагнучи якнайшвидше досягти результату. Це найгірше, що можна зробити за відсутності навіть мінімального досвіду. Використовуйте допомогу професійного тренера, який може надати вам навантаження на необхідні групи м’язів та навчити вас техніці виконання вправ. В іншому випадку можливі серйозні травми та проблеми зі здоров’ям.

Якщо ви ніколи не займалися спортом, починаючи лише після 40, "ЗАКРИТА" Тіло до незвичайних навантажень поступово. Це допоможе вам:

  • Калланетика. Вправи, засновані на позах йоги, мета комплексу - відновити м’язовий тон та підвищити гнучкість суглобів. У цьому процесі всі м’язові групи беруть участь, метаболізм активується. Спеціальне обладнання не потрібно. Протипоказання - астма та інші проблеми з бронхопійською системою.
    Калланетика

    Заняття Callanetics виключені для будь -яких проблем з бронхами та світлом

  • Пілатес. Позитивно впливає на загальний тон тіла та метаболізм, допомагає впоратися зі напругими. Необхідне обладнання - спортивний килим. Акцент робиться на взаємодії тіла та розуму "усвідомлення" під час виконання вправ та правильного дихання. Ймовірність травми під час уроку мінімальна. Схуднути та покращити пілатес витривалості не допоможе.
    Пілатес

    Пілатес може займатися в будь -якому віці та за відсутності навіть початкового рівня фізичної підготовки

  • Цигун. Стародавня китайська практика, певна суміш релігії, йоги та бойових мистецтв. Забезпечує загальне відновлення організму, допомагає підтримувати рухову активність тривалий час. Існує багато різних методів, які зосереджуються на статичних позих, динамічних вправах, медитації. Досить важко вивчити їх самостійно.
    Цигун

    Цигун - всебічна методологія зцілення тіла та духу, яка за кілька тисяч років довела свою ефективність

  • Фізична терапія. Спеціальний розділ медицини, який спрямований на реабілітацію після різних захворювань та їх профілактики. Методи науково обґрунтовані. Але набори вправ все ще щадні, розроблені для людей з серйозними проблемами зі здоров’ям. Якщо у вас їх немає, важкі навантаження підходять для вас.
    Фізична терапія

    Терапія фізичними вправами - це відповідний варіант для тих, хто є більш серйозними фізичними навантаженнями, протипоказані з міркувань здоров'я

Відео: Калланетика для початківців

Моральна підготовка також важлива. Має сенс починати займатися спортом після 40, лише якщо ви чітко розумієте, що фізичні навантаження повинні бути регулярними. У цьому віці для початківців навчання рекомендується вранці, що триває максимум годину. Досить 2-3 класів на тиждень. І не чекайте швидких результатів - це займе щонайменше 6-8 місяців, перш ніж ви помітите позитивні зміни.

Майте на увазі, що фізичні навантаження неефективні (або зовсім не ефективні) без належного харчування. Більшість дієти (близько 60%) повинні бути білками, приблизно 30% - «повільними» складними вуглеводами і лише 10% - жирів. Не менш важливо дотримуватися режиму пиття. Високо -калорійне швидке харчування, солодкий, жир, гострий, копчений, заборонений, а споживання солі та цукор мінімізовані, якщо це можливо.

Належне харчування

Без радикального огляду власного раціону, згідно з принципами здорової дієти, заняття спортом не дасть помітного результату

Спорт, придатний для людей віком від 40 років

За відсутності протипоказань через 40 років будь -який спорт не протипоказаний, вибір обмежений лише вашими особистими уподобаннями. Найчастіше професійні тренери рекомендують у цьому віці:

  • Плавання (найкращий кролик і латунь). Забезпечує всебічний ефект, зміцнення та оздоровлення організму в цілому, забезпечуючи затвердіння та збільшення імунітету. У процесі плавання завантажуються майже всі групи м’язів, щоб допомогти організму підтримувати потрібну позу. Резистентність води, яку потрібно подолати, покращує стан бронхоупульмонної системи, активує кровообіг (але в той же час горизонтальне положення зменшує навантаження на серце), відновлює гнучкість суглобів. Плавання не травмоване, але неможливо перекачувати м’язи і схуднути без додаткових навантажень.
    Плавання

    Плавання - це загальне загоєння тіла, особливо позитивні класи впливають на стан бронхопульмонних та серцево -судинних систем

  • Біг. Забезпечує відносно швидкі результати, дуже корисні для зміцнення серцевих м’язів. Вам навіть не потрібно зареєструватися в тренажерному залі, ви можете самостійно вибрати темп і дози навантаження. Під час пробігу активується постачання легенів киснем, загальне збільшення витривалості, жирова тканина спалюється. Але перед тренуваннями необхідно необхідно високоякісна теплий -up -біг не впливає на гнучкість суглобів та зв’язок, розтягнення можливе.
    Джемблення

    Ніхто не очікує вас від вас у середньому віці та за відсутності записів записів - займайтеся бігом, щоб це було задоволення, поступово збільшуючи навантаження

  • Велосипед. Дуже якісне кардіо-завантаження, забезпечення ефективної профілактики серцево-судинних захворювань, включаючи варикозу та розвиток бронхопій. Звичайно, найкраще їздити на велосипеді на свіжому повітрі (це також впливає на стан душі), але велосипед для вправ також підходить. Під час тренувань ви можете швидко схуднути. Значний недолік - небезпека травми.
    Урок на велосипеді вправ

    Їхати на звичайному велосипеді - це досить травматичний вид спорту, тому багато хто вважає за краще не менш ефективні вправні велосипед

  • Розтягування. Вправи на розтягнення значно покращують стан м'язів, зв’язок та суглобів, допомагають отримати пластикові рухи та гнучкість, красиву поставу, активізують кровообіг та постачання органів та тканин з киснем. Жінки особливо цінують розтягнення для можливості знайти прекрасну елегантну фігуру та «уповільнити» процес старіння. Але це не буде працювати, щоб схуднути лише з ним.
    Класифікація розтягування

    Заняття розтягування допомагають відновити та підтримувати гнучкість зв’язок та суглобів, але при різкому збільшенні навантажень вони можуть призвести до травм

  • Скандинавська ходьба. Нормальна ходьба буде корисною, але тут використовуються спеціальні палички, що дозволяє в процесі використовувати майже всі групи м’язів з мінімальним навантаженням на суглоби та активувати спалювання жирової тканини. Такі тренування не мають вікових обмежень та протипоказань.
    Скандинавська ходьба

    Спробуйте поєднати приємне з корисним: Іноді урок скандинавської ходьби - це також екскурсія по мальовничих місцях чи пам’яток

  • Скелелазіння. Є маршрути для різних рівнів готовності у альпіністів, тренери допомагають освоїти основи та боротися з обладнанням безпеки. "Завоювання" стін - це навантаження на всі основні м’язові групи та зміцнення суглобів. А стиснення навантаження на хребет - навпаки, мінімізоване. Позитивні емоції йдуть із приємним бонусом.
    Сходження

    Масштабування незмінно забезпечить вам хороший настрій та позитивні емоції

  • Завивка. Дуже захоплююча гра, яка поєднує фізичні навантаження з необхідністю працювати з головою. Якщо хочете, ви можете грати в Керлінг і майже з нульовою підготовкою. Це сприяє розвитку координації та уваги, дає тонус більшість м’язових груп, забезпечує організм загартовування.
    Окупація Керлінга

    Це не без причини, що керлінг називається "шахами на льоду" - така підготовка вимагає не лише фізичної, але й психічної діяльності

  • Гольф. Спорт вважається елітним. Якщо у вас є можливість боротися з цим, це виграш -и -інвестиція у власне здоров'я. Гольф - це ефективний спосіб відновлення та підтримки гнучкості суглоба, запобігання захворюванням серцево -судинної системи, поліпшення координації, зміцнення м’язів спини, преси, Хобель. І походи по схрещеній місцевості між отворами дають навантаження на м’язи ніг. Майте на увазі, що гра відбувається на свіжому повітрі.
    Гольф

    Переваги вправ для гольфу значно збільшуються, якщо рухатися між отворами пішки, а не на площі

Відео: Переваги скандинавської ходьби

Відгуки та думки про заняття спортом

Мені понад 50. Немає целюліту, але спорт щодня. Два-три рази на тиждень, заняття в групі-Bodyoning, Callanetics, Step. В решті днів - кругові тренування на тренажерах, що чергуються з кардіо на крок із вагами. І на останньому циклі тренувань я чергую симулятори з класами на килимі (задня частина Yagoditsa + Press). Я періодично навмисно змінюю групові заняття, оскільки вони швидко мене турбують - іноді танцюють, іноді бокс.

Піаф

http: // www.Жінка.ru/beauty/medley2/нитка/3980388/

Я займаюся сходженням. Я бачу постійно в Залі жінок на 40 чи навіть 50. Волосся сіро -рукотворне, а самі стрункі, як тростини, м’язи на руках, спинах, ноги грають так - краса. Це спосіб життя: все, що займається спортом регулярно, і не знімати очі, виглядати чудово. Ну, шкіра, звичайно, старіє, на обличчі зморшок від цього не відходить, але фігура може залишатися затягнутим до старості.

Стара жінка

http: // www.Жінка.ru/beauty/medley2/нитка/3980388/

Необхідно їсти якомога більше білка (м’язи з віком витончені), сирі овочі, стежити за тим, що ви п'єте (з напоїв лише вода без газу, кави та зеленого чаю - все бажано без цукру), сирі овочі ( Якщо не забороняють лікарі), куряча грудка та сир з низьким вмістом жиру повинні бути у вашому меню щодня, мінімальні солі, всілякі соуси, такі як майонез, кетчуп теж. Багато інших тренерів рекомендують після трьох місяців заняття, обов'язково зверніться до лікаря. Краще хорошого терапевта (візьміть там тести тощо).

Гість

http: // www.Жінка.ru/beauty/medley2/нитка/3980388/

Мені майже 43. Рік тому вона почала займатися фітнесом з інструктором. Я вчився три рази на тиждень: 1,5 години симулятори, 40 хвилин - трек. Я їв як завжди - окремі страви + через 19 годин нічого. Я був дуже розбитий, коли 40 ударів - без видимих ​​причин я додав 10 кг. Почав зважувати замість 54 кг 64. Ну, я вирішив зайнятися спортом. Отже - м’язи, звичайно, помітно піднялися. Але я почав зважувати 66 кг. М'язова маса більше жирна. Півроку тому мені довелося кинути заняття - почалися проблеми зі здоров’ям. Але зараз у мене більш -менш виправлений. Отже, я думаю, я незабаром куплю листівку. І якщо ви перейдете до тренажерів, не забудьте зробити з тренером, хто знає, як регулювати навантаження. В іншому випадку ви заробляєте речі - як я, коли жаба почала задушувати додаткові (як це було) гроші на оплату. Тож я "накачав" проблеми з суглобами та геморойами. Тепер я піду на щось менш «завантаження»-басейн, пілатес.

Магда

http: // www.Жінка.ru/beauty/medley2/нитка/3980388/

Жоден із пілатесу, представленого пілатесом? Я б не повірив, якби вони мені сказали, але я робив це сам другий рік, ця цифра змінила дострокове визнання. Я навчаюся двічі на тиждень з інструктором (важливо, щоб це професіонали, кращий балет) і щодня вдома протягом 15 хвилин. Плавання та акваеробіка також дуже ефективні, але в поєднанні з пілатесом. Я також хочу спробувати гарячу йогу. Мені 44, я схожий на "цуценя".

Зебра

http: // www.Жінка.ru/beauty/medley2/нитка/3980388/

Мені зараз 46 років. Рік-півтора тому прийшов у фітнес, тепер навантаження дуже інтенсивне: 3-4 рази на тиждень не менше двох годин, а то й трьох годин. Але результати пройшли лише тоді, коли я додав дієту до спорту. До цього - принаймні поспішайте в залі в нашому віці - немає сенсу. І повірте, я не пощадив себе і не ходив до всіляких пілатесів. Я не витримую цих танців, але у нас є всі тітки на сорок лише перший у танцювальних групах, таких як танці танцю. Одного разу я подивився на цей кошмар і зрозумів, що я не в дорозі з ними. Я, з юнаком, разом у залі та навантаженням, у мене був не менше, ніж їх. Я їду в крокове аеробіка, тайський бокс, силові вправи, акваеробіка в басейні та плюс кардіо.

Гість

http: // www.Жінка.ru/beauty/medley2/нитка/3980388/

Ніколи не пізно починати займатися спортом і вести здоровий спосіб життя, це також не є критичною лінією. Але процес зниження продуктивності організму вже триває, тому важливо вибрати правильний вид спорту та організовувати заняття.

Інші статті

Як візуально збільшити очі косметикою

personadmin 27-10-24, 19:29
0 Як візуально збільшити очі косметикою

Зробіть вигляд більш виразним, візуально змініть форму очей, підтягніть підвісні повіки вдома, якщо ви освоїте...

Як найбадьоріше очистити свій мозок

personadmin 14-10-24, 17:43
0 Як найбадьоріше очистити свій мозок

Стандартними фільтрами в нашому організмі виступають кров і лімфа, однак у голові все влаштовано складніше - там...

Як покращити ерекцію: дізнайтесь про 5 ефективних способів

personadmin 13-10-24, 23:25
0 Як покращити ерекцію: дізнайтесь про 5 ефективних способів

Чоловік відомий тим, що цінує та береже свої інструменти. Тому особливо дивує, що ми не можемо належним чином...

Комментарі (0)

Написати комментар

Ваши данные будут в безопасности! Ваш электронный адрес не будет опубликован. Также другие данные не будут переданы 3-им лицам.
image

menu
menu