Чому ви не можете носити лінзи, коли ви більше
Кілька десятиліть тому більшість людей, які мали проблеми з зором, носили окуляри. В даний час контактні лінзи були замінені таким оптичним пристроєм, які зручні для використання. Однак важливо знати, що в деяких патологіях їх не слід носити. Ми розберемося, які захворювання рекомендуються виключити контактні лінзи.
Чому слід відмовитися від лінз зі збільшенням температури
У випадку захворювань, що супроводжуються лихоманкою, носіння контактних лінз протипоказує. Під час тепла відбувається слизова мембрана очей, яка провокує дискомфорт. У цьому випадку носіння лінз лише посилить ситуацію. З цієї причини протягом періоду, коли температура підвищується, краще носити окуляри та використовувати спеціальні зволожуючі краплі.

Зі збільшенням температури не рекомендується носити контактні лінзи
В даний час м'які лінзи особливо популярні, тоді як важкі набагато рідше. Перший сорт складається з гідрогелю, який здатний проходити кисень. Такі лінзи зручніші у використанні, не викликають дискомфорту.
Чому ви не можете носити лінзи для грипу та гострої дихальної вірусної інфузії
Холод часто супроводжується виділенням з носа, сліз, кашель і чханням. Контактні лінзи протягом цього періоду не слід носити. Це пов’язано з тим, що через носоціальний канал інфекція висхідним шляхом може проникнути в порожнину очей. Накопичуючи на об'єктиві, бактерії починають активно розмножуватися, що збільшує ймовірність запального процесу.

Під час застуди через носоціальний канал інфекція може проникнути в око і активно розмножуватися на об'єктив
Крім того, між матеріалом і рогівкою є невеликий простір, в який збудники також можуть падати. Аналогічний патологічний процес може спровокувати кон'юнктивіт, блефарит та інші захворювання. Додатковим фактором виникнення запалення органів зору є несправності в роботі імунної системи, які трапляються в присутності грипу, ГРВІТ та ін. D.

Якщо ви носите контактні лінзи для застуди, ви можете спровокувати запальний процес
Під час гострих вірусних респіраторних захворювань людина часто кладе ніс. У той же час, ви не можете обійтися без судинозвужувальних препаратів. Однак такі ліки висохнуть не тільки слизову мембрану носа, але й очі, що провокує дискомфорт при носінні лінз.
Увага! Чхання та кашель сприяють поширенню патогенної мікрофлори. У той же час він часто потрапляє на слизову мембрану очей, найчастіше в повітрі крапельки. Зазвичай флору швидко змивають сльозами. Однак якщо є лінзи, то бактерії можуть розмножуватися як на них, так і під ними, провокуючи захворювання органів зору.
За якими патологіями вам потрібно відмовитись від лінз
Протипоказання щодо носіння контактних лінз:
- Blephatri;
- кон'юнктивіт;
- синусит;
- глаукома;
- кератит;
- хронічний риніт;
- туберкульоз;
- СНІД;
- Синдром сухих очей.

Неможливо носити контактні лінзи для кон'юнктивіту
Відновлення носіння лінз повинно лише після повного лікування застуди.
Я вважаю, що контактні лінзи - одне з найкращих винаходів. Однак, як виявляється, є також їх недоліки, які також потрібно враховувати всі, хто потребує корекції зору. Протягом тривалості хвороби краще надати перевагу точкам і не ризикувати.
Чому лінзи протипоказані в застуді: думка лікаря - відео
Контактні лінзи дуже допомагають у проблемах зору. Останні винаходи перевершують усі очікування. Сучасні лінзи зручні та практичні, але носять їх під час гострих респіраторних вірусних інфекцій, грипу та подібні захворювання не повинні бути. Якщо ви нехтуєте цією рекомендацією, ви можете зіткнутися з низкою ускладнень.
Інші статті
Анальний свербіж: Причини та як з ним боротися?
personadmin 10-11-24, 21:57Анальний свербіж — це проблема, яка може виникнути через різні фактори і доставляти значний дискомфорт. Причини цього...
Секрети краси єгипетської королеви Клеопатри
personadmin 27-10-24, 19:29Косметика, створена за власними рецептами, допомогла зберегти красу та молодь Клеопатри. Вони все ще популярні серед...
Що буде зі здоров'ям, якщо постійно не висипатись:
personadmin 05-10-24, 18:58Сон – не розкіш, а необхідність, якої багато хто, на жаль, нехтує. Якщо регулярно стикатися з недосипанням, ігнорувати...