Авіатор » Здоров'я » Як поводитися в перший день на новому місці

Як поводитися в перший день на новому місці

Перехід на нову роботу надихає майбутніми перспективами, але разом із ними приходять і тривоги: нові колеги, нові правила, нові обов'язки. Як впоратися з цими переживаннями та налаштуватися на успішний початок?




Як налаштуватися на вихід у новий колектив



Створіть гарний настрій напередодні


Перед першим робочим днем ​​дуже важливо бути в хорошому настрої. Ми самі створюємо свій настрій, тож напередодні зробіть щось, що вам справді подобається. Це може бути прослуховування улюбленої музики, подорож на машині, перегляд серіалу або смачна вечеря. Уникайте контактів з неприємними людьми і зосередьтеся на тому, що приносить вам задоволення.

Ранкові ритуали для бадьорості та настрою


Ранок перед першим робочим днем ​​– це час, коли можна налаштувати себе позитивно. Увімкніть музику під настрій, виконайте легку розминку, розімніть плечі і налаштуйтеся на те, що на вас чекає по-справжньому хороший день.

Афірмації для внутрішнього спокою


Для тих, хто особливо сильно переймається новим колективом, хорошим рішенням можуть стати афірмації. Повторюйте на ніч і вранці життєствердні мислеформи, такі як: «Я є успіх», «Удача завжди зі мною», «Я відкритий до успіху». Вимовляючи ці фрази вголос або про себе більше 100 разів, ви налаштовуєте свої нейронні зв'язки, а отже, і мислення на впевненість.

Ще один секрет – робота з тілом


Сутула спина і скуте положення тіла негативно впливатимуть на ваш настрій. Перед виходом із будинку розправте плечі та посміхніться собі у дзеркало. Використовуйте техніку «гарячі очі»: подивіться на себе в дзеркало як на людину, в яку ви закохані. Зафіксуйте цей стан та запам'ятайте його. Протягом дня контролюйте поставу та вираз очей – це допоможе вам виглядати авторитетно та впевнено в очах нового колективу.

Ці поради допоможуть настроїтись на перший робочий день. Пам'ятайте, що ви створюєте свою реальність та можете керувати своїм внутрішнім станом, щоб адаптація на новому місці пройшла комфортно.

Стати спостерігачем: вибудовуємо нові взаємозв'язки


Перш ніж активно включатись у процеси та починати вибудовувати стосунки, дайте собі час придивитися до кожного з учасників команди. Зверніть увагу на їхню поведінку, манеру спілкування, взаємодію з керівництвом та один з одним.

Ієрархія колективу: хто є хто


Будь-який колектив, чи то невеликий офіс чи велика корпорація, будується на певній ієрархії, яка хоч і не афішується, але завжди присутня:
  1. Альфа. У кожному колективі знайдеться лідер – той, хто є центром уваги, виявляє сміливість та зухвалість. Альфа «тягне ковдру на себе», забирає в решти колективу багато уваги, говорить багато і голосно, не зазнає конкуренції і ревно ставиться до відносин колег із начальством.
  2. Бета – другий значущий персонаж. Він може бути менш помітним, ніж Альфа, але саме до нього часто звертаються за порадою. Є хіба що «замом» Альфи, більш розважливий, спокійний, логічний, стриманий і найчастіше саме Бета є справжнім лідером колективу. Бета – сірий кардинал: шановний, але не вискочка.
  3. Шістки. У кожному колективі знайдуться люди, які підлещуються до лідерів. Вони намагаються догодити Альфі, але при цьому не поважають серед інших колег, саме на них зважують всю нудну і неприємну роботу.


Інші герої є нейтральними, але несвідомо визнають авторитет Альфа та Бета – особистостей.



Визначте свою роль. Очевидно, що позиція «шістки» навряд чи припаде вам до душі. Можливо, ви захочете стати новим Бетою або грати нейтральну, але шановну роль у колективі.

Яких помилок точно варто остерігатися першого дня на новій роботі:



Зайва демонстративність


Першого робочого дня намагайтеся зберігати нейтральне, але позитивне умонастрій. Будьте відкритими, але не намагайтеся справити сильне враження на всіх довкола. Вашою метою має бути не привернення уваги за будь-яку ціну, а спокійне та впевнене входження до колективу.

Багато розповідати про себе


Хоча бажання розповісти про себе новим колегам може бути природним, не варто розкривати занадто багато особистої інформації: так ви здастеся несерйозною і балакучою людиною. У перший день важливо більше слухати та ставити питання, щоб зрозуміти колектив, його інтереси та настрої.

Брати участь в офісних інтригах


Намагатися завоювати симпатію колег, люди намагаються залучатися до обговорень чи чуток. Але в майбутньому така поведінка може мати неприємні наслідки. Зосередьтеся на встановленні професійних відносин та уникайте участі у суперечках чи конфліктних ситуаціях.

Ваш основний фокус у перший день має бути на якісному виконанні своїх обов'язків. Однак це не означає, що потрібно повністю ізолюватись від колективу. Знайдіть баланс між виконанням роботи та спілкуванням з колегами.



Що робити, якщо почуваєшся некомфортно


Нові особи, нові правила, атмосфера, до якої треба звикнути. Іноді це може викликати почуття скутості. Важливо пам'ятати, що кожен з нас має свої способи адаптації, але є кілька кроків, які допоможуть вам впоратися:

1. Визначте свої межі від початку
Першого ж дня визначте особисті межі: як із вами можна поводитися, а як не можна. Чітке позначення цих рамок – це запрошення колективу шанобливо ставитись до вас.

2. Зосередьтеся на головній цілі
Навіщо ви працюєте? Чи вас влаштовує ваша нова посада, зарплата, рівень відповідальності? Якщо так, то зосередьтеся на цих аспектах. Пам'ятайте, що ви кваліфікований спеціаліст у своїй галузі. Концентруйтеся на виконанні своїх обов'язків, а не на складностях спілкування з колегами.

3. Зберігайте ввічливість та субординацію
Поважне ставлення до себе та інших відкриває двері до якісних комунікацій і може стати основою для вашого кар'єрного зростання. Не соромтеся бути коректним у спілкуванні – це покаже, що ви цінуєте професійні стосунки та взаємоповагу.

Пам'ятайте, що почуття дискомфорту у новому колективі – це нормально, і з ним можна поступово впоратися. Початок завжди буває складним, але правильний підхід допоможе вам впевнено рухатися вперед та швидше адаптуватися до нового місця роботи.

Інші статті

Анальний свербіж: Причини та як з ним боротися?

personadmin 10-11-24, 21:57
0 Анальний свербіж: Причини та як з ним боротися?

Анальний свербіж — це проблема, яка може виникнути через різні фактори і доставляти значний дискомфорт. Причини цього...

Секрети краси єгипетської королеви Клеопатри

personadmin 27-10-24, 19:29
0 Секрети краси єгипетської королеви Клеопатри

Косметика, створена за власними рецептами, допомогла зберегти красу та молодь Клеопатри. Вони все ще популярні серед...

Що буде зі здоров'ям, якщо постійно не висипатись:

personadmin 05-10-24, 18:58
0 Що буде зі здоров'ям, якщо постійно не висипатись: експерт розповів у подробицях

Сон – не розкіш, а необхідність, якої багато хто, на жаль, нехтує. Якщо регулярно стикатися з недосипанням, ігнорувати...

Комментарі (0)

Написати комментар

Ваши данные будут в безопасности! Ваш электронный адрес не будет опубликован. Также другие данные не будут переданы 3-им лицам.
image

menu
menu